5.ua

Призупинене інвестування деяких галузей української промисловості

  Державне інвестування деяких галузей української промисловості було призупинене.


  Це вимушені і тимчасові міри, наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в ефірі Українського радіо, повідомляє прес-служба міністерства.

  "Протягом наступних шести місяців держава не зможе фінансувати виробництво. Ми обрізали це фінансування, аби не скорочувати усі соціальні програми, хоча деякі з них усе ж довелося зменшити. Проте, якщо вже урізати ці капітальні видатки, то слід робити це короткостроково", - сказав Павло Шеремета.

  Разом з тим, Міністр зауважив, що український Уряд продовжує підтримувати вітчизняне виробництво й працює над залученням коштів інших країн та приватних інвесторів.

  "У виробництво залучаються кошти інших держав, і не тільки міжнародних фінансових організацій. Якщо створити хороший інвестиційний план, хорошу картинку інвестиційних можливостей в країні, ми можемо приватним інвесторам з усіх країн світу, в тому числі, і з України, пропонувати ці можливості. Потрібно залучати приватний капітал максимально", - підкреслив голова Мінекономрозвитку.

  Павло Шеремета резюмував, що в майбутньому державні гарантії будуть застосовуватись як дієвий інструмент, проте важливо використовувати їх обережно і максимально прозоро.
  Попередній матеріал
  Сепаратисти проголосили незалежність Донецької області та просяться до Росії
  Наступний матеріал
  Терористи вимагають 100 тисяч доларів викупу за родину активіста
  Теги:
  Loading...