5.ua

«ПриватБанк» тимчасово обмежує обсяг зняття готівки в банкоматах

  «ПриватБанк» тимчасово обмежує обсяг зняття готівки в банкоматах на рівні 3 тис. грн на добу, з метою забезпечення безперебійного поповнення банкоматної мережі і норм безпеки.

  Повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу банку.

  «Для забезпечення доступу до послуги одержання готівки в банкоматній мережі максимальній кількості клієнтів «ПриватБанк» з 21 лютого вводить тимчасовий порядок, згідно з яким обсяг зняття готівки в банкоматах встановлюється на рівні 3 тис. грн на добу», - говориться в повідомленні.

  Прес-служба уточнює, що тимчасові обмеження суми одержання готівки через банкомати дозволять забезпечити безперебійне поповнення банкоматної мережі готівковими коштами з урахуванням необхідних технічних вимог і норм безпеки.

  «Ми в режимі онлайн стежимо за наповненням кожного банкомату, і інкасатори у всіх регіонах сьогодні працюють в режимі максимального навантаження. У банку створено достатній запас готівкових коштів для забезпечення роботи в режимі пікових навантажень», - говориться в повідомленні.

  Також повідомляється, що безготівкові розрахунки клієнтів за допомогою пластикових карт у торговій мережі та інтернет-банку «Приват24» здійснюються без жодних обмежень.
  Нагадаємо, низка банків встановили тимчасові обмеження на зняття готівки в банкоматах. Зокрема, на поточному тижні про такі обмеження повідомили банки «Надра», UniCredit Bank, «Альфа-банк» і «ВТБ Банк». 

  Попередній матеріал
  Сікорський: Компроміс означає отримати менше, ніж 100%
  Наступний матеріал
  Шульц привітав рішення про санкції українським урядовцям
  Теги:
  Loading...