Фото Міноборони

ПриватБанк оголосив кредитні канікули для мобілізованих військовослужбовців

  ПриватБанк скасував нарахування відсотків за кредитами позичальникам, яких мобілізовано до української армії. Кредитні канікули діють на час проходження клієнтами військової служби.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони 15 травня.

  Як зазначили у оборонному відомстві, у фінустанові вирішили, що скасування нарахування відсотків діє на час проходження військової служби для клієнтів програм споживчого кредитування, кредитування малого бізнесу та тих, хто користується кредитними лімітами на картках. Також на період мобілізації клієнтів банк не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасне внесення кредитних платежів за всіма видами кредитних програм.

  "Правління банку вирішило скасувати нарахування відсотків за кредитами всім клієнтам, які в цей непростий для України період захищають її цілісність і мирне майбутнє, – зазначив Заступник Голови Правління банку Олег Гороховський, – Усім нашим клієнтам, призваним в українську армію, на час проходження служби не будуть нараховуватися відсотки за користування кредитами та штрафи за прострочені обов’язкові платежі".

  Як повідомили в банку, щоб скористатися кредитними канікулами, треба звернутися в будь-яке відділення банку чи зв’язатися із сервісним центром ПриватБанку. Для підтвердження проходження військової служби клієнтам достатньо надіслати в банк копію військового квитка, у якому зазначено дату мобілізації.

  Попередній матеріал
  Расмуссен: Росія не зробила жодного кроку для виконання Женевських зобов‘язань
  Наступний матеріал
  ЄС не ставить під сумнів АТО і не вимагає її припинити - Томбінський
  Теги:
  Loading...