"Приватбанк" на один день призупинить корпоративні платежі

  Проведення платежів корпоративних клієнтів не відбуватиметься у зв'язку з процедурою націоналізації установи

  "Приватбанк", про націоналізацію якого стало відомо вчора, 18 грудня, на один день призупинить проведення корпоративних платежів – це є технічною необхідністю, що обумовлена процедурою зміни контролю та законодавством. Про це повідомила проектний менеджер реформ фінансового сектора в Національній раді реформ Вікторія Страхова на сторінці у Facebook.

  "Клієнти "Приватбанку" дійсно звикли до миттєвих платежів, тому звістка про те, що платіжки, які прийшли 19 числа, будуть виконані 20 числа, викликає невдоволення. Так, буде зупинка на один день корпоративних платежів. Це ніяк не пов'язано ні з ліквідністю, ні з будь-якими іншими показниками банку. Це технічна необхідність, обумовлена процедурою зміни контролю та особливостями законодавства", – зазначила Страхова.

  Вона повідомила, що міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів, а внутрішньобанківський переказ не може перевищувати двох операційних днів.

  "Тож "Приватбанк" навіть у процедурі зміни контролю, яка відбувається вперше в Україні (а за обсягом такого банку, мабуть, і в Європі) забезпечує швидші платежі, ніж передбачено законодавчо. Це стало можливим завдяки співпраці менеджменту банку та уповноважених осіб держави", – підсумувала проектний менеджер.

  Нагадаємо, напередодні стало відомо, що "Приватбанк" переходить у 100% власність держави. У Мінфіні та правлінні "Приватбанку" вже запевнили, що з грошима вкладників нічого не станеться.

  Попередній матеріал
  Cпільний брифінг міністра фінансів та голови Нацбанку щодо націоналізації "Приватбанку" – відео
  Наступний матеріал
  "Приватбанк" на один день призупинить корпоративні платежі – Мінфін

  У Мінфіні та правлінні "Приватбанку" запевняють, що з грошима вкладників нічого не станеться

  "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави – Кабмін