president.gov.ua

Підвищення "мінімалки" та збільшення місцевих бюджетів: Президент підписав Держбюджет-2017

Прийнятий бюджет-2017 є соціальним і реформаторським, сказав Порошенко

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про Державний бюджет України на 2017 рік". Про це повідомляє прес-служба Президента.

Петро Порошенко наголосив, що з самого початку, руйнуючи традиції, які були в попередні роки, уряд своєчасно подав Державний бюджет до Верховної Ради. Президент нагадав, що бюджет своєчасно і детально був обговорений на засіданні РНБОУ в частини видатків на сектор оборони і безпеки країни. Він також особливо наголосив, що ці видатки складають 5,2% від ВВП, і зазначив, що в першу чергу "ці видатки сконцентровані на фінансуванні ЗСУ і спрямовані не тільки на фіксацію грошового, медичного, речового та харчового забезпечення, а й на фінансування державного оборонного замовлення". При цьому він підкреслив, що інші силові відомства будуть також забезпечені достатнім фінансуванням.

Глава держави особливо відзначив, що урядом, Президентом, прем'єр-міністром та парламентом спільно були зроблені революційні кроки безпрецедентні щодо посилення захисту людей праці – піднято мінімальну заробітну плату до 3200 грн.

Читайте також: "Бюджет в картинках": Гройсман показав пріоритети нового "кошторису" країни на 2017 рік

"Дуже важливо, що піднімається заробітна платня вчителів, лікарів, в першу чергу кваліфікованих працівників. І ми нарешті маємо можливість, щоб та людина, яка працює, в першу чергу мала відповідне матеріальне забезпечення", – наголосив Президент.

Петро Порошенко наголосив, що прийнятий бюджет-2017 є соціальним, реформаторським, захищає українського виробника, українського працівника, значно покращує інвестиційний клімат у державі.
Глава держави зазначив, що в бюджеті 2017 року закладені безпрецедентні видатки й на дорожнє будівництво.

Порошенко також наголосив, що проведення реформи децентралізації у країні вже третій рік поспіль привело до суттєвого зростання місцевих бюджетів та можливостей місцевих бюджетів. Глава держави зауважив, що бюджети розвитку місцевих громад зросли у 5-6 разів.

Президент висловив сподівання, що після ретельного аналізу наших змін до законодавства інвесторами, міжнародними експертами продовжиться покращення позицій України в рейтингу Doing Business.

Глава держави також підписав Закони "Про збільшення видатків на заробітну плату працівникам державних вугледобувних підприємств", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень, "Про внесення змін до Бюджетного кодексу".

Як повідомляв 5.ua, 23 грудня держбюджет на 2017 рік підписав голова ВР Андрій Парубій

Попередній матеріал
Новорічна казка від "Укрзалізниці": на свята визначеним пасажирам даватимуть безкоштовну воду та сніданки
Наступний матеріал
СБУ схопила одного з топ-менеджерів мережі супермаркетів, через яку фінансувалася "ДНР"
Теги:
Loading...

Держбюджет-2017 виглядає краще, ніж бюджет попереднього року – Устенко

"Ніч в Раді, або бюджет перед Різдвом": чиї задоволені інтереси стали ціною прийняття кошторису

Одеська ОДА оскаржить в суді обласний бюджет-2017

Ніякого шахрайства при прийнятті поправок до Податкового кодексу у бюджетну ніч не було – Южаніна

Парламент не приймав Держбюджет-2017, а шукав голоси для його ухвалення – активіст

5 канал - трансляція наживо