Прем`єр обіцяє нове життя "Родовід банку" вже з понеділка (репортаж)

  У трагедії "Родовід банку", як і банку "Надра" винен Дмитро Фірташ. Такими словами Юлія Тимошенко сьогодні заспокоювала вкладників "Родовіду", які не можуть забрати своїх грошей. Нове життя банку прем`єр пообіцяла з понеділка. Фінустанова отримає від НБУ додаткове рефінансування на майже 2 мільярди гривень, вкладникам нарахують відсотки та без обмежень видаватимуть кошти.

  На зустріч до Прем`єр-міністра пускали без персональних запрошень. Тож подивитися на Тимошенко у найбільшому виставковому павільйоні столиці зібралися зо 15 тисяч киян. Для тих, кому несила стояти, підготували стільці під великими моніторами. Більшість присутніх знає - сьогодні призначено вкладникам "Родовід банку", утім чи не кожен має до прем`єрки ще й персональне запитання.

  На сцені Юлія Тимошенко і п`ятеро чоловіків. Один із них - колишній голова правління фінустанови Денис Горбуненко - нервово мне пальці, коли прем`єр розповідає, чому "Родовід" досі не виплачував клієнтам належне. Тимошенко переконує - банком керували нечисті на руку фінансисити і згадує прізвища свого давнього недруга.

  Вкладникам, які поклали гроші на депозит, банк винен трохи менше - 2 мільярди і 200 мільйонів. Коментувати  закиди про зв`язки із ділками колишній керівник банку не схотів.

  З понеділка - обіцяють урядовці - банк заживе новим життям. Вкладникам нарахують відсотки і почнуть видавати кошти без обмежень. Найемоційніше присутні реагують на новину - усі співробітники Кабінету міністрів відтепер отримуватимуть зарплату через "Родовід".

  У натовпі чути й менш оптимістичні скандування. Шансом на аудієнцію у прем`єра скористалися клієнти інших проблемних установ.

  Вкладникам "Укрпромбанку" Тимошенко радить зачекати - грошей на рекапіталізацію їхньої установи у бюджеті немає. Утім депозити фізичних осіб обіцяє перевести до іншого державного банку. Далі - читання записок. Їх великими стосами зносять до адресатки. Проблеми вкладників прем`єр намагається розгледіти і на плакатах у залі.

  Коли записок накопичився не один стос, зустріч вирішили завершити, а всі клопотання передати компетентним установам. Допоки одні шикувалися у чергу за прем`єрськими автографами, інші обмірковували результати зустрічі.

  Ольга Кошеленко, 5 канал: "Кризова тиша у відділеннях "Родовід банку" триватме до понеділка. А вже у перший робочий день тижня банкомати мають наповнитися грошима, а люди отримають право їх забрати. Більшість вкладників, втомлених чеканням, з цього права, найімовірніше, спробують скористатися".

  Ольга Кошеленко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (13.2Мб)

  Попередній матеріал
  Останні британські вояки залишають Ірак
  Наступний матеріал
  Киянам знову погрожують відключенням води
  Теги:
  Loading...