styknews.info

Представник уряду США розповів, які галузі української економіки найбільш цікаві американському бізнесу

  Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта обговорив перспективи двосторонньої торгівлі із заступником помічника міністра торгівлі США Метью Мюрреєм.


  Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  Під час зустрічі Максюта наголосив на важливості розвитку економічних відносин між Україною та США, зокрема, щодо зняття обмежень у торгівлі.

  "Для нас дуже важливим є розширення співробітництва зі Сполученими штатами, передусім у торгівельній сфері: можливість розширення присутності американських інвесторів в Україні, можливість обговорення нашого подальшого торгівельного співробітництва, яке б включало і зняття торгівельних обмежень, які сьогодні існують, в тому числі – і антидемпінгових", – заявив він.

  У свою чергу Мюррей від імені міністра торгівлі США подякував українській стороні за вірність позиції стосовно ратифікації Угоди про вільну торгівлю з ЄС, яка зумовить перебудову моделі економічного розвитку України.

  Також він назвав галузі української економіки, які є найбільш цікавими для представників американського бізнесу, серед них: енергетика, сільське господарство, авіація, сектор інформаційних технологій.
  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні тепло, сухо і сонячно
  Наступний матеріал
  Меркель пообіцяла особисто подбати про постачання в Україну медичного обладнання та бронежилетів - ЗМІ
  Loading...