Порошенко відкрив Центр надання адміністративних послуг у Маріуполі

Мультифункціональний центр зможе надавати жителям Маріуполя більше 150 видів послуг

Городяни зможуть оформити біометричні документи і закордонні паспорти, вирішити земельні, житлові та майнові питання. У маріупольців з'явиться можливість подавати і отримувати будь-які документи щодо підприємницької діяльності й нерухомості та інші адміністративні дозвільні папери в одному місці.

Проект реалізований завдяки об'єднанню зусиль міської та обласної влади, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Групи "Метінвест" і Фонду розвитку Маріуполя. Відкрив Центр Президент України Петро Порошенко, повідомили у прес-службі міськради.

Також жителі Маріуполя отримають можливість оформляти візи в Іспанію, Грецію, Австрію, Чехію, Естонію, Литву, Угорщину, Данію, Словенію і Фінляндію, не виїжджаючи за межі міста. Електронна система управління чергою дозволяє приймати до 1200 клієнтів на день.

Це перший проект, до реалізації якого в Маріуполі залучили велику кількість донорів. Група "Метінвест" інвестувала понад 10 млн грн в будівництво, оздоблювальні роботи та систему відеоспостереження. Агентство США з міжнародного розвитку USAID вклало майже 6,4 млн грн у внутрішнє оснащення, меблі та IT-забезпечення.

"Центр надання адміністративних послуг у Маріуполі – символ прозорої та ефективної влади. Ці нові службовці – обличчя української влади. Вони будуть зустрічати вас посмішкою та будуть раді вас бачити. Тут мають бути і фіскальні служби, і паспорти мають видавати тут, і всі необхідні документи. Все, що стосується людини – має бути тут. Тут є майбутнє нашої держави. Коли ми відкриваємо нові підприємства і створюємо нові робочі місця, всі разом ми голосуємо за майбутнє України. І маріупольський Центр надання адміністративних послуг – символ злагодженої роботи міста, області, Фонду розвитку Маріуполя, компанії USAID та всіх небайдужих людей, які приклали руку до його створення, не словом, а своїми інвестиціями та своєю працею", –  сказав Президент Петро Порошенко.

"Сьогодні ми побачили, як синергія співпраці бізнесу, влади і міжнародних організацій дає конкретні результати. Ми бачимо прагнення міської влади удосконалити роботу муніципальних органів і знайти важелі, які дозволять викорінити корупцію. Тому в корпоративну програму соціальних інвестицій поточного року ми включили будівництво Центру надання адміністративних послуг в Маріуполі. в планах Групи - продовжити співпрацю з містом, щоб зробити життя в ньому більш комфортним", – зазначив генеральний директор Групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Попередній матеріал
На Київщині за підозрою у корупції затримали ще одного прокурора
Наступний матеріал
Боротьба трьох міст: хто прийматиме Євробачення 2017?

На перебудову економіки України відповідно до вимог ЄС піде близько 20 років – президент Словаччини

Порошенко випробував перший екземпляр бронемашини "Дозор-Б"

"Альтернативи Мінському процесу не існує" - Порошенко, Меркель та Олланд провели переговори

"Донбас залишиться українським" – Президент привітав донеччан із Днем міста