5 канал

Порошенко: ІТ-сектор, як наш пріоритет, має відчувати себе захищеним

  Порошенко пообіцяв найближчим часом ретельно обговорити з Мін'юстом модель, яку там зараз запропонували

  Президент України Петро Порошенко має намір взяти участь в обговоренні ініціатив щодо діяльності ФОП, які сплачують єдиний податок. Таким чином хоче не допустити утисків в роботі підприємців, зокрема ІТ-сектору, який працює за цією системою оподаткування. Про це Глава держави сказав під час виступу на Раді регіонального розвитку Львівщини в ході робочої поїздки до Львівської області. Про таке йдеться на сайті Президента.

  "Принагідно хочу сказати, що пропозиція Міністерства соціальної політики внести поправки до Трудового кодексу, які могли би обмежити діяльність ФОПів на єдиному податку взагалі і в IT-галузі зокрема – це робоча ініціатива самого міністерства. Уряд це рішення не приймав. Президент його не бачив", – зазначив Глава держави.

  Він додав, що Міністерство як орган, який відповідає за наповнення Пенсійного фонду, має шукати шлях легалізації трудової зайнятості.

  При цьому додав: "Але ми найближчим часом ретельно обговоримо модель, яку вони зараз запропонували. Вона ще не розглядалася на Кабміні. І в моїх планах взяти активну участь в обговоренні цього, для того щоб ІТ-сектор як наш пріоритет відчував себе захищеним. Це є моє президентське слово".

  Порошенко також підкреслив: "Це не означає, що цим не треба займатися. Але ми просто маємо знайти інші способи як виводити зарплати з тіні, як легалізувати зайнятість, як наповнювати Пенсійний фонд... Ми добилися чималого прогресу в тому, щоб реалізувати цю ініціативу, причому без утисків малого та середнього бізнесу. Такої лінії ми будемо дотримуватись і надалі. 

  Порошенко також зазначив, що однією з його головних ідей щодо змін в податковій сфері є впровадження податку на виведення капіталу і пояснив, що це означає: "Те, що ти вклав в Україну – без податків. Те, що ти виводиш як би ти це не називав – роялті чи дивіденди, виводиш з України – заплати".

  Президент також висловив переконання, що це буде потужним стимулом інвестицій, розвитку, створення робочих місць: "Я твердо переконаний, що це буде справжній прорив".

  Попередній матеріал
  Нацвідбір на "Євробачення-2019" в Україні вже став частиною гібридної війни РФ – Кириленко
  Наступний матеріал
  Рідні більш не почують "мамо, я повернувся!": у Кривому Розі вшанували загиблих захисників Дебальцевого

  Виступ Президента України на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини – відео

  Порошенко в інтерв'ю FoxNews: НАТО має збільшити присутність своїх кораблів у Чорному морі

  Порошенко, Дуда і Грибаускайте разом відвідали ЛитПолУкрБриг: про що говорили

  Зустріч Президентів Петра Порошенка, Далі Грибаускайте та Анджея Дуди з представниками ЗМІ – відео

  Президентські вибори-2019: з'явилися нові дані соцопитування

  Купівля валюти онлайн і кошти в будь-якому банку світу: що дає населенню закон "Про валюту" – "БлогПост"