Попри "торгову війну" з Росією, обсяги українського експорту зростають - Кабмін

  Попри обмеження товарообігу з боку Росії, обсяги українського експорту зростають – повідомив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький.


  Це стало можливим завдяки торгівельному співробітництву та преференціям з боку Євросоюзу. Так, за останні п’ять місяців збільшився український експорт у аграрній, деревообробній галузях, у легкій промисловості, але суттєво зменшилися обсяги торгівлі продукцією машинобудування. Швидко компенсувати це за рахунок ринків ЄС не вдасться – зазначив урядовець.

  Нагадаємо, наприкінці липня Росія заборонила ввезення з України молочних виробів, консервів, сої, кукурудзи, соняшника та фруктових соків.

  Крім того, Валерій Пятницький повідомив, що 12 серпня Україна оголосить перелік юридичних і фізичних осіб із Росії, стосовно яких запровадить власні санкції за підтримку та фінансування тероризму в Україні. Посадовець не уточнив, кого саме торкнуться обмеження. При цьому зазначив, що санкції з боку України приблизно відповідатимуть тим обмеженням, що їх вже запровадив Євросоюз.

  Попередній матеріал
  У китайському місті бородатим чоловікам заборонили їздити в автобусах
  Наступний матеріал
  Експерти побачили, що Україна стає більш привабливою для інвесторів