vk.com

Половина річного прибутку: Samsung втратить понад $5 млрд через невдачі з Galaxy Note 7

У найближчі два квартали – очікуються втрати на рівні $3 млрд

Південнокорейський технологічний гігант "Samsung Electronics Co.", який нещодавно оголосив про повне припинення випуску смартфонів моделі Galaxy Note 7, у два найближчі квартали очікує втратити через цей крок приблизно $3 млрд у вигляді недоотриманого прибутку, інформує "Інтерфакс-Україна".

Компанія повідомила в п'ятницю, 14 жовтня, що прогнозує зниження операційного прибутку в поточному кварталі приблизно на 2,5 трлн південнокорейських вон (близько $2,2 млрд), а в першому кварталі 2017 р. – ще на 1 трлн вон ($800 млн).

Зазначається, що раніше прогноз операційного прибутку Samsung на липень-вересень був знижений до 5,2 трлн вон з 7,8 трлн вон (на $2,3 млрд).

Таким чином, сумарно компанія втратить через невдалий запуск останнього Galaxy Note понад $5 млрд, що, відповідно до оцінки TWSJ, еквівалентно приблизно половині всього річного прибутку Samsung за 2015 р.

theverge.com

Як відомо, на початку вересня Samsung була змушена тимчасово припинити реалізацію смартфонів Galaxy Note 7 по всьому світу і відкликати 2,5 млн вже проданих пристроїв через повідомлення про їх займання. Великі авіакомпанії і влада кількох країн закликали не використовувати смартфони на борту літаків і не здавати їх в багаж. У США навіть евакуювали літак через Samsung Galaxy Note 7.

Після цього компанія оголосила про обмін Galaxy Note 7 на оновлені смартфони, в яких, як передбачалося, був усунутий дефект акумулятора. Однак повідомлення про випадки загоряння навіть оновлених пристроїв змусили компанію повністю припинити виробництво і продаж смартфонів. Прямі витрати на обмін або викуп апаратів складуть $ 2,3 млрд.

Як повідомляв 5.ua, Samsung почала виплату компенсацій за Galaxy Note.

Попередній матеріал
Президент повідомив про передачу ЗСУ великої партії танків та авіації
Наступний матеріал
Експерт розповів, від чого залежить оголошення сьомої хвилі мобілізації

Повертають гроші: Samsung почала виплату компенсацій за Galaxy Note 7

Власникам Samsung Galaxy Note 7 надсилають вогнетривкі коробки та рукавички

"Вимкніть свої пристрої": Samsung звернулась до власників Galaxy Note 7

У США евакуювали літак через Samsung Galaxy Note 7