rbc.ua

Подовження дії експортного мита на металобрухт відповідає національним інтересам України – прем'єр

  Гройсман уточнив, що законопроект №6382 не порушує жодних міжнародних зобов'язань України

  Пролонгація дії експортного мита на брухт чорних металів у розмірі 30 євро за тонну ще на два роки відповідає національним інтересам України. Так вважає прем'єр-міністр країни Володимир Гройсман, передає uaprom.info.

  "Україна сьогодні є країною, на яку вчинила напад Російська Федерація. Для нас металургійна галузь і метал є стратегічно важливими, в тому числі для підтримки обороноздатності країни. У цьому контексті парламент прийняв рішення (подовжити дію експортного мита на металобрухт – 5.UA), яке відповідає національним інтересам України", – зазначив чільник уряду.

  При цьому Гройсман уточнив, що законопроект №6382 не порушує жодних міжнародних зобов'язань України. "Тому на цей особливий період, я вважаю, такі кроки є адекватними і можуть бути прийнятими", – констатував прем'єр.

  Як відомо, Верховна Рада 8 червня 2017 року прийняла в першому читанні за основу і в цілому законопроект №6382 "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку", який передбачає продовження дії експортного мита на металобрухт в розмірі 30 євро за тонну ще на 2 роки.

  Попередній матеріал
  День шостий: За безвізом кордон з ЄС перетнули майже 8,7 тисяч українців
  Наступний матеріал
  На Луганщині від кулі ворожого снайпера загинув український військовий – облВЦА
  Теги:
  Loading...