5.ua

Податковий кодекс України діятиме на території Криму до кінця року

  Податковий кодекс України буде діяти на території анексованої республіки Крим до кінця поточного року.

  Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на газету Известия.

  "Місцеве податкове законодавство діятиме до 1 січня 2015 року. До цього терміну воно буде поступово змінюватися, наближаючи всі свої вимоги до російського"​​, - повідомив заступник керівника Федеральної податкової служби РФ Дмитро Григоренко.

  Він також уточнив , що місцеві податкові органи Криму в даний час вже самостійно і повністю здійснюють збір податків до бюджету Криму .

  Як показують результати "гарячої лінії" Агентства стратегічних ініціатив (АСІ), яка напередодні відкрилася для кримських підприємців , в даний момент для місцевого бізнесу найбільш важливими питаннями є сплата податків, митних зборів та перереєстрації підприємств. За 12 годин її роботи від підприємців надійшло понад 120 питань, з яких більше 60% стосувалися цієї теми.

  "В даний час АСІ фактично виступає тимчасової службою єдиного вікна: підприємці ставлять питання, і ми добиваємося для них відповідей від профільних чиновників, які дають поради, як вирішити те чи інше питання. Представники податкової та митних служб Росії вже включилися в цю роботу, підприємцям дадуть відповідь на всі їхні запитання. Виняток становлять хіба що питання, що стосуються міждержавних відносин між Росією і Україною", - повідомив генеральний директор АСІ Андрій Нікітін.

  Попередній матеріал
  Рада безпеки ООН проведе засідання щодо України
  Наступний матеріал
  Держсекретар США узгодить з союзниками по НАТО дії щодо України
  Теги:
  Loading...