5.ua

Податкови переплати у червні скоротилися на 1,5 млрд грн.

  Обсяг переплат за податками у червні скоротився на 1,5 мільярда гривень, що стало можливим за рахунок детінізації економіки і зменшення тиску на підприємців.


  Про це на прес-конференції 10 липня заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус, передає УНІАН.

  "Ми зобов'язалися поступово скоротити обсяг переплат. У червні обсяг переплат скоротився на 1,5 млрд гривень. Хто б що не казав", - сказав Білоус.

  Очільник служби відзначив, що такий показник було досягнуто за рахунок детінізації бюджету.

  "Наш головний резерв для поповнення бюджету - це детінізація. Тому що сьогодні збирати більше податків з тих добросовісних платників, які і так платять, неможливо. Можливо тільки залучати їх з тих джерел, які були нам недоступні", - сказав очільник податкової.

  Як раніше повідомлялось, Державна фіскальна служба створена на базі Міністерства доходів і зборів. Підпорядковується Міністерству фінансів.

  Головою служби призначено Ігоря Білоуса, його першим заступником, який займається податковою міліцією, Володимира Хоменка, а заступником, що займається митною політикою, Анатолія Макаренка.

  Білоус неодноразово заявляв про намір максимально зменшити тиск на бізнес і зробити умови ведення підприємницької діяльності комфортнішими.
  Попередній матеріал
  Україна заявляє про можливий незаконний експорт зерна з Криму
  Наступний матеріал
  Порошенко: Слов’янськ стане символом нового Донбасу
  Теги:
  Loading...