Підприємців не влаштовують ініціативи Уряду про спрощене оподаткування

  Підприємцям не подобається законопроект від Мінекономіки "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва".
  Не задовільняє бізнес пункт про зменшення чисельності найманих працівників у платників єдиного податку - з 10-ти до 5-ти осіб. Крім цього документ не передбачає зміни розмірів граничного доходу та ставки єдиного податку. Самі ж підприємці виступають за їх збільшення. Вони мають власні пропозиції і наполягають на їх врахуванні. Інакше, в умовах фінансової кризи Закон гальмуватиме бізнес.

  Костянтин Ващенко, голова Держкомпідприємництва: "З одного боку ми говоримо про те, що потрібно підвищити поріг для підприємців фізосіб з 500 до одного мільйона, а з ішого боку 20 гривень єдиного податку. Ця сума може бути скорегована. Якщо зараз 20-200, то можна говорити про 100-500 гривень".

  В`ячеслав Биковець, генеральний директор Української спілки підприємців малого і середнього бізнесу та приватизованих підприємств: "Не має права зменшуватися кількість найманих осіб у підприємця, а також збільшуватися коло тих хто не підпадає під систему, ми сьогодні вже домовилися про те що не мають підпадати під єдиний податок підприємства, які працюють на експорт-імпорт".

  Підприємці також вимагають законодавчо закріпити довгострокові угоди оренди державної та комунальної нерухомості - принаймні на 5 років. А також запровадити ситему мікрокредитування малого і середнього бізненсу та збільшити розміри державної підтримки. Цього року на компенсацію відсоткових ставок бюджет передбачив 32 мільйони гривень, а наступного року Держкомпідприємництва пропонує збільшити суму до дохсот п`ятдесяти мільйонів.
  Попередній матеріал
  Тигіпко: 6,1-6,3 гривень за $1 є нормальним курсом
  Наступний матеріал
  Київрада заборонила продавати продукти дитячого харчування із ГМО
  Теги:
  Loading...