5.ua

Підприємці Київщини отримають відомості про можливих партнерів в ЄС у "єдиному вікні"

  Ті товаровиробники Київської області, які зацікавлені в експорті своїх товарів до ЄС, матимуть можливість отримати інформацію про потенційних контрагентів через систему доступу до баз даних бізнес-партнерів країн-членів ЄС за принципом "єдиного вікна".

  Про це повідомили у Київській облдержадміністрації.

  При цьому, зазначається, що товаровиробники Київщини можуть звертатись до єдиного, на даний час, комерційного Європейського бізнес реєстру (EuropeanBusinessRegister – EBR).

  "Ресурс EBR надає користувачам за принципом "єдиного вікна" доступ до баз даних комерційних реєстрів, що дозволяє отримати  офіційну інформацію стосовно більше ніж 20 млн. компаній у 13державах–членах ЄС (Австрія, Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Латвія, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Іспанія, Швеція), а також у Гібралтарі та Норвегії", - підкреслили у Київській ОДА.

  Також повідомляється, що інформацією про доступні веб-ресурси щодо європейських контрагентів, їх юридичного статусу, фінансової надійності можна ознайомитися  на веб-сторінці Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації.

  Попередній матеріал
  Арктичні льодовики тануть набагато швидше, ніж очікувалося - NASA
  Наступний матеріал
  Слідчий комітет Росії почав перевірку щодо Ляшка
  Теги:
  Loading...