5.ua

Під Верховною Радою громадяни вимагали скасування утилізаційного збору

  В ході мітингу біля стін Парламенту протестувальники вимагали скасувати утилізаційний збір, а також акцизний збір на переобладнання автомобілів.

  Ще зранку під стіни Верховної Ради прийшли кількасот людей. Переважна більшість з них - з Західних областей країни, де багато хто займається перевезенням автівок з Європи в Україну. Чоловіки кажуть, що після запровадження зборів робити це невигідно. Мітингувальники запевняють - фактично сидять без роботи - ще з вересня минулого року. І наголошують - через такі ініціативи депутатів страждають також і місцеві бюджети, оскільки вони не сплачують податки.

  "Нам зв’язали руки і ноги так, що взагалі ніхто не може ні привезти, нічого зробити з тією машиною. Прийняли утилізаційний збір наші депутати, які підкоректували його під свої інтереси, які захищають інтереси їхнього монопольного бізнесу що стосується великих корпорацій і заводів", - скаржаться протестувальники.

  Свої мотиви і причини невдоволення

  "Автомобіль, наприклад, з об’ємом двигуна до півтора літри, наприклад 2007 рокувипуску, коштує в районі 3 тисяч євро в Європі, у нас воно получається в районі 12 700 - 13 тисяч доларів", - кажуть протестувальники.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України готове. до зниження утилізаційного збору вдвічі в квітні цього року.

  Попередній матеріал
  Самопроголошена Кримська влада оприлюднила список персон нон ґрата
  Наступний матеріал
  Супутник виявив ще 300 підозрілих об‘єктів у зоні пошуку Boeing 777
  Теги:
  Loading...