Перший регулярний рейс здіснив літак АН-148

  Перший регулярний рейс із Харкова до Києва здіснив реактивний літак АН-148. Машина українського виробництва приземлася в аеропорту "Бориспіль" де відбулася урочиста зустріч перших пасажирів та екіпажу.

  АН-148 - це перший реактивний літак українського виробництва. Розробляти машину розпочали на початку дев`яностих років. Проектувалася вона українськими та російськими спеціалістами Київського та Воронезького авіазаводів. 2006-го  росіяни вишли з проекту і наприкінці літа планують випустити свій подібний ітак. АНТК імені Антонова отримав держзамовлення на шість АН-148. До кінця цього року сподіваються випустити другу машину. У Мінтрансі стверджують, щоб наситити український ринок треба 80 таких суден. Вони можуть замінити ТУ-134 та ЯКи.

  Йосип Вінський, міністр транспорту та зв`язку: "Унікальний він тому, що він по своїх параметрах сьогодні є лідером в своєму класі. Він за своїми параметрами первищує Ембраєр, за всоїми параметрами первищує літак який є спільної розробки Боїнг і російської авіакомпанії який ще на виході, який ще не зроблений. А ми вже його зробили і він сьогодні буде в строю, буде щодня летіти на рейси".

  Попередній матеріал
  Ізраїль проводить найбільші в історії країни цивільні тренування
  Наступний матеріал
  Уламки літака, які знайшли в Атлантичному океані, належать зниклому Airbus
  Теги:
  Loading...