Перший день саміту YES. Підсумки (репортаж)

  Світова економіка після фінансової кризи буде зростати дуже повільно. А за рік або два на неї очікує нове падіння. Такий прогноз зробив відомий фінансист та мільярдер Джордж Сорос під час телемосту на шостому Ялтинському саміті. Найбільший неурядовий форум YES з питань стратегічних відносин України і світу триває у Криму. Цьогоріч теми дискусій були продиктовані фінансовою та політичною реальністю: посткризовий розвиток вітчизняної та світової економік, майбутнє України після президентських виборів, енергетична безпека та українсько-російські взаємини.

  На парадному ганку Лівадійського палацу - Леонід Кучма зустрічає гостей. Допомагає зятю – господарю форуму Віктору Пінчуку.

  Ось екс-президент України зустрічає старих друзів - Екс-президента Польщі та екс-посла Росії в Україні. Леонід Кучма, Олександр Кваснєвський та Віктор Черномирдін діляться настроєм.

  Для початку вітчизняним і закордонним гостям демонструють ролики з гумором. Це – привіт для Ніколя Саркозі, французького президента.

  А це – привіт для вітчизняних кандидатів у президенти.

  Про останніх – не забувають у Європі. Гостям зачитують лист від голови Європарламенту – той розпочинає з помаранчевої революції – завершує майбутніми виборами Президента.

  Кандидати теж тут. У день відкриття перед гостями форуму виступає Юлія Тимошенко, у суботу – чекають Віктора Януковича та Арсенія Яценюка.

  З нагоди зустрічей у Лівадійському палаці – біля знаменитого столу Черчіля, Рузвельта і Сталіна - дивні сусіди: шість синіх прибульців. Поціновувачі постмодерну вже бачили їх в Пінчук арт-центрі. Тепер він закликає гостей – обійматися із прибульцями.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Сонце, море, пальми і криза. Бесіди на всесвітні теми – в умовах кримської краси. У перервах між серйозними розмовами гості виходять на кавовий перепочинок".

  Із Ялти – Ольга Сніцарчук, Олександр Дмітрієв, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві шпиталізували людину із підозрою на свинячий грип
  Наступний матеріал
  Бін Ладен погрожує Європі терактами
  Теги: