Перший заступник голови МВФ приїде в Україну

  Перший заступник голови Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон приїде до України наступного тижня для зустрічі з представниками влади і оцінки економічної ситуації в Україні.

  Про це повідомив на брифінгу у Вашингтоні заступник голови Департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Уїльям Мюррей.

  "Девід Ліптон має намір відвідати Україну. Найімовірніше, наступного тижня - поки у нас немає точної дати його приїзду. Мені не хотілося б давати попередні оцінки і прогнози результатів його візиту, але він зустрінеться з властями, і вони обговорять економічну ситуацію в країні", - сказав Мюррей.

  При цьому він відмовився прокоментувати можливість перегляду програми співпраці між Україною і МВФ і збільшення загального обсягу кредитування економіки нашої країни - у зв'язку з приїздом Ліптона, а також у зв'язку із запланованою на січень 2015 року міжнародною донорською конференцією.

  "Ми не коментуватимемо питання виділення додаткових коштів. Зараз місія МВФ працює в Україні, і їх робота не пов'язана з візитом Ліптона. Ми говоримо про те, як фінансуватиметься чинна програма в горизонті наступних 12 місяців. Проте частина фахівців місії в рамках своєї роботи дійсно оцінюють фінансові потреби України, і вони представлять свою оцінку", - сказав Мюррей.

  "Ми також не маємо у своєму розпорядженні інформації щодо будь-яких пакетів додаткової фінансової допомоги Україні і не знаємо, які переговори ведуть країни-донори про фінансову допомогу Україні", - додав він.

  Попередній матеріал
  Кабмін змінив правила тарифоутворення для постачальників Криму
  Наступний матеріал
  Суд звільнив під заставу голову "Укргазвидобування"

  Абромавічус про переговори з МВФ: "про цифри говорити рано"

  Тривають переговори з МВФ щодо розширення співпраці з Україною

  Наступний транш кредиту МВФ Україна отримає на початку 2015-го

  Яценюк налаштований на збільшення допомоги від МВФ