expres.ua

Перед поданням у Раду проекту бюджету-2015 Яценюк чекає економічних реформ

  Кабінет міністрів не вноситиме на розгляд Верховної Ради проект бюджету на 2015 рік, допоки парламентом не буде ухвалено пакет урядових економічних реформ.


  Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на позачерговому засіданні уряду, висловлюючи спільну думку членів Кабміну, пише "Українська правда".

  За його словами, Кабінет міністрів підготував два варіанти проекту бюджету на 2015 рік, один із яких базується на нинішній податковій базі, а інший – на нормах, розроблених в пакеті економічних реформ.

  "Можу чітко заявити – і це спільна позиція усього складу Кабміну – на чинній податковій базі, без проведення податкової реформи, реформи єдиного соцвнеску і бюджетної реформи уряд не буде подавати бюджет, оскільки це буде процес економічного падіння, а не стабілізації", - заявив глава уряду.

  Він поінформував, що пакет економічних реформ розроблявся Кабміном впродовж кількох тижнів і буде схвалений на засіданні у понеділок (15 вересня).

  "Перше – це нова редакція податкових змін, друге – радикально нова система оподаткування єдиним соціальним внеском, третє – зміни до бюджетного кодексу", - зазначив прем'єр-міністр.

  "Ми звертаємося до парламенту з проханням підтримати пакет економічних реформ, і в залежності від того, що парламент проголосує, ми невідкладно внесемо закон України про державний бюджет. Я наполягаю, що ці рішення мають бути ухвалені ще нинішнім складом парламенту", - наголосив він.

  Яценюк додав, що у новому бюджеті також передбачені норми щодо децентралізації бюджетних потоків.
  Попередній матеріал
  Австрія готова надати беспілотники для контролю за україно-російським кордоном
  Наступний матеріал
  Шість політичних партій можуть пройти до парламенту - експерти
  Теги:
  Loading...