Пенсійним фондам хочуть дозволити боротися з інфляцією золотом

  Держфінпослуг інніціює зміни до законодавства що розширять інвестиційні можливості недержавних пенсійних фондів. За даними комітету, за останній рік кількість їх учасників зросла на 44%, - до близько 300 тисяч осіб.

  Та, незважаючи на суттєве зростатння ринку недержавних пенсійних фондів 2007го року, кількість тих, що мають статус фінустанови зросла на 21 з половиною відсотка, і нині становить 96 одиниць. Їх прибутковість при цьому впала на 1%, - до 16,1%. Такий результат фахівці пояснюють загальними тенденціями на світових фондових ринках, а також запровадженим минулого року обмеженням щодо інвестування пенсійних активів в цінні папери.

  В 2008му недержавні фонди очікує ще один ризик - висока інфляція. У Держфінпослуг пропонують боротися з ним шляхом інвестування пенсійних активів у цінні метали. Дозвіл на це обіцяють закріпити законодавчо, але не раніше наступного року.

  Валерій Альошин, голова Держфінпослуг: "Згідно останніх тенденцій та ціни - можливість інвестувати в золото дасть можливість гарантувати, що депозити принаймні будуть не збитковими".

  Див. також:
  [20.03.2008 18:44] Уряд хоче зробити накопичувальну пенсійну систему

   
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  В Ужгороді подорожчав проїзд у громадському транспорті
  Теги:
  Loading...