Парфененко: Уряд має намір продати низку важливих об`єктів

  На тлі кризи і проблем з виконанням бюджету, ухваленого проурядовою коаліцією, Уряд вирішив влаштувати розпродаж державного майна. Керівник Фонду держмайна сьогодні повідомив в ефірі "5 каналу", що планується реалізувати блокуючі пакети акцій компаній "Прикарпаттяобленерго", "Львівобленерго", "Полтава - "," Чернігів-", Суми-" і "Одесаобленерго".

  За словами Дмитра Парфененка, за ці підприємства Уряд хоче отримати близько мільярда гривень, тобто у 2 з половиною рази менше, ніж торік. А якщо враховувати нинішній курс доллара - то навіть вчетверо дешевше.

  Ще Уряд хоче продати задешево вітчизняного монополіста фіксованого зв`язку. Торік підтримуваний Юлією Тимошенко на посаду голови Фонду держмайна Андрій Портнов оцінював Укртелеком у 14 мільярдів гривень - тоді це було майже 3 мільярди доларів. Тепер цифра зменшилася втричі. До 7 з половиною мільярдів  гривень.

  Дмитро Парфененко, в.о. голови ФДМ: "На сьогоднішній день номінальна вартість цього пакету складає приблизно 3,5 мільярди. Попередня оцінка ФДМ складала 7,5 мільярдів і на комісії, якщо дойде до розгляду на комісії, ми будемо встановлювати реальну ціну. То шо та цифра яка фігурує в ЗМІ 25 мільярдів , 35 і таке інше на сьогоднішній день поки що не відповідає дійсності, тому що жодних рішень щодо приватизації "Укртелекому" не приймалось і ціна не розраховувалась".

  Також в ефірі "5 каналу" керівник ФДМУ назвав претендентів на "Укртелеком". Однак, серед них не виявилося норвезького "Теленору", якому Юлія Тимошенко сьогодні запропонувала купити вітчизняного монополіста. Ця компанія вже є  співвласником українських телекоммунакаційних компаній "Київстар", "Білайн" та "Ґолден телеком".

  Попередній матеріал
  Чергова забудова в середмісті Києва знищує сусідні будинки
  Наступний матеріал
  Сьогодні на засіданні РНБО обговорюватимуть енергетичні питання
  Теги:
  Loading...