"Ощадбанк" припиняє нараховувати відсотки на кредити для мобілізованих у військо

  "Ощадбанк" запровадив кредитні канікули для позичальників - військовослужбовців та мобілізованих до лав української армії. Про це 23 червня повідомляє прес-служба банку.


  Зокрема, "Ощадбанк" для цієї категорії своїх позичальників припиняє нарахування процентів за користування кредитом та штрафних санкцій на час проходження позичальником військової служби протягом дії в Україні особливого періоду.

  "Громадянський обов’язок кожного українця, кожного колективу - надавати максимальну допомогу нашим мужнім військовим, адже саме вони потребують всебічної підтримки на всіх рівнях", - зазначив голова правління банку Андрій Пишний.

  Він також додав, що запровадження кредитних канікул - це ще один спосіб підтримки "Ощадбанком" захисників, які щосекунди ризикують життям заради мирного майбутнього єдиної європейської України.

  Він підкреслив, що у квітні 2014 року ощадівці перерахували на користь української армії одноденну зарплату, зібравши таким чином 3,65 млн гривень.

  Наразі Ощадбанк активно розповсюджує "Військові" казначейські зобов’язання, їх вже продано понад 20 тисяч, а це ще понад 20 млн гривень на потреби Збройних Сил.
  Попередній матеріал
  У ГПУ проводять розслідування за фактом вимагання грошових коштів від імені керівництва СБУ
  Наступний матеріал
  Глава МЗС Німеччини вилетів до Києва