5.ua

Опозиція хоче вивчити проект держбюджету, а ПР готова голосувати [відео]

  Наразі у Раді оголошено перерву до 14-ї години. Голова парламенту Володимир Рибак запропонував взяти паузу – для роботи комітетів та опрацювання законів. Сьогодні ж опозиція не вдалася до традиційного блокування трибуни, як це робила останні пленарні тижні. Народні обранці отримали текст бюджету на наступний рік. Опоненти влади заявили, що документ потребує ретельного вивчення та доопрацювання. Водночас, Партія регіонів вже готова голосувати в першому читанні за кошторис – без поправок та доповнень.

  Валерій Карпунцов, народний депутат, «УДАР»: «Ось я скільки йду і оце третій раз відкриваю, по загальному отак перелистую. Миколай під подушку поклав закон про бюджет. Треба вивчати, тому що основний документ фінансовий країни, а, на жаль, у нас він перетворився в документ, який затверджує схеми дерибану».

  Сергій Міщенко, народний депутат, позафракційний: «Щоб оцю книжку вивчити – тут не один день потрібен. Якщо зараз буде по скороченій процедурі, то це профанація прийняття державного бюджету».

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: «Мы на фракции решили, что мы готовы рассматривать бюджет в первом чтении. У нас всю ночь работали эти специалисты. Полтора часа на фракции был довольно предметный разговор – почему мы не готовы голосовать за бюджет в целом, потому что возникло много вопросов».

  Володимир Макеєнко, народний депутат, Партія регіонів: «Ну, 100 мільйонів ми якось заштопаємо, думаю, це можна говорити після прийняття бюджету вже – який дефіцит бюджету буде».

  Попередній матеріал
  Путін заявляє, що дав гроші Януковичу виключно із братніх почуттів [відео]
  Наступний матеріал
  Путін про Україну: навіщо добивати свого основного партнера? [відео]
  Теги:
  Loading...