yatsenyuk.org.ua

Олігархи повинні "скинутись" для відновлення Донбасу - Яценюк

  У відновленні пошкодженої інфраструктури Донецької та Луганської областей повинні взяти участь і так звані олігархи.


  Таку думку під час брифінгу на горі Карачун у Слов'янську висловив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, пише УНІАН.

  "Переконаний, що в таких умовах всі повинні скинутись, всі повинні дати гроші для того, щоб відновити мережі, відновити інфраструктуру і відновити життя на Донбасі", - сказав Яценюк, відповідаючи на питання про можливість і необхідність залучення так званих олігархів до процесу відновлення Донбасу.

  За його словами, згідно з попередніми оцінками, обсяг завданої шкоди всім об'єктам Донецької та Луганської областей становить 8 млрд грн.

  При цьому, як зазначив глава уряду, з огляду на продовження бойових дій, збитки будуть збільшуватися.

  "Попередні оцінки, які в нас були, це з першого погляду, 8 млрд грн. На Донецьк і Луганськ. Але так як військовий конфлікт іде далі, я думаю, що 8 млрд грн вистачить у кращому випадку на пару місяців", - заявив він.

  Прем'єр-міністр зауважив, що завтра, 17 липня, він презентує проект змін до держбюджету, де передбачатимуться кошти для фінансування відновлювальних робіт на Донбасі.

  Також Яценюк проінформував, що у вересні буде проведена донорська конференція інвесторів з Європейського союзу.

  "Ми очікуємо, що у вересні буде проведена донорська конференція. Ми очікуємо допомоги наших західних партнерів у відновленні Донбасу, відновлення інфраструктури, і забезпечення робочими місцями", - сказав він.

  Також глава уряду додав, що з Євросоюзу прибуде місія, яка оцінить ступінь руйнувань. "Після цього ми спільно погодимо ті обсяги фінансування і технічної допомоги, які ми повинні отримати у вересні", - пояснив прем'єр.
  Попередній матеріал
  Кількість жертв катастрофи у московському метро зросла до 23
  Наступний матеріал
  Дві сотні жінок вимагали під Адміністрацією Президента ротації вояків АТО
  Loading...