Олігархічна монополізація економіки – головна проблема України, – Народні депутаті

  На сьогоднішній день найбільшим гальмом української економіки є олігархічна монополізація, бо це призводить до повної відсутності конкуренції, а монополізувавши певну галузь вітчизняні олігархи не вкладають ніяких коштів в її модернізацію. Для модернізації і реформування українській економіці у першу чергу потрібна демонополізація.

  Такого висновку дійшли у ході дискусії у студії «5 каналу» дійшли Народні депутати від Партії регіонів Володимир Ландик та від НУ-НС Тарас Стецьків.
   
  «Олигархическое строение общества приводит нас к полному отсутствию конкуренции. Мы понимаем, что если олигархическая группа берёт любую отрасль, то она её развивать не будет. Нынешняя монополизация всей экономики – это самые большие гири, которые приведут к ужасу. Летим в Англию, или Донецк – почти одна и та же цена, а это потому, что сидит один Коломойский, он из Луганска вообще самолёты убрал – езжайте все в Донецк, летите оттуда. Вот, нет конкуренции нет ни какого развития, будет пасти задних вечно», - заявив Ландик.
   
  «В таких випадках влада повинна жорстко, або навіть жорстоко, демонополізувати економіку. В кожній галузі повинно бути від 3 до 7 конкуруючих суб’єктів. Тому що коли 70% контролює Фирташ – ми ніколи не будемо мати дешевих доларів, ніколи. Він завжди буде диктувати ціну, яка йому буде вигідна. Для демонополізації держава повинна задіяти антимонопольний комітет, правоохоронні органи та судову систему», - додав Стецьків.

  Попередній матеріал
  Фінішував перший київський фестиваль альтернативного мистецтва
  Наступний матеріал
  Яценюк: Азаров «проковтнув» недипломатичні висловлювання Лукашенко
  Теги: