Одеська залізниця відвантажила перші 100 вагонів південноафриканського вугілля

  Одеська залізниця (ОЗ) зі станції Іллічівськ відвантажила перші 100 вагонів з південноафриканським вугіллям для українських ТЕС.


  Як повідомила прес-служба залізниці, 1 листопада було відвантажено 51 вагон, 2 листопада - 24 вагона, та 3 листопада ще 38 вагонів.

  "Коли стало зрозуміло, що перевезення вугілля буде забезпечено вагонним парком Укрзалізниці  (ДП "Український транспортно-логістичний центр"), а не силами приватних компаній, процес навантаження / відправки вантажу стратегічного значення здійснюватиметься приблизно по 100 вагонів на добу", - зазначається в повідомленні.

  "Працівники Іллічівського порту і станції Іллічівськ докладають максимальних зусиль для забезпечення якнайшвидшого відправлення вантажу до станції призначення, так як найближчим часом (8-12 листопада) очікується друга партія вугілля в обсязі 86 тис. тонн", - йдеться в прес-релізі ОЗ.

  За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана, ціна поставленого з ПАР в Україну вугілля становить $ 86 за тонну.

  В цілому державні та приватні підприємства країни підписали угоди про поставку до 5,6 млн тонн імпортного вугілля до кінця 2015 року з ПАР. Це пов'язано з падінням видобутку вугілля і його доставки з Донецької та Луганської областей через бойові дій і, як наслідок, скороченням запасів вугілля на складах теплових електростанцій.
  Попередній матеріал
  Депутати-ветерани АТО хочуть об’єднатись і люструвати тих, хто голосував за диктаторські закони
  Наступний матеріал
  У Болгарії жінка влаштувала акт самоспалення біля будинку президента