Нові ціни на хліб у Києві: "Український" - 3,30, пшеничний - 2,68, батон - 2,30

  Найближчим часом столична влада припинить дотувати хлібопекарські підприємства міста. Тож ціни на хліб зростуть. Проте, незаможне населення, у міській адміністраціії обіцяють захистити через новий механізм.
  За стислий термін київська мерія планує запровадити систему субсидій для 40 тисяч найбідніших киян. Це дасть змогу виробникам змінити механізм ціноутворення та підняти ціни на соціальні сорти хліба.

  Нині ж, за найнижчих в Україні цін на цю продукцію, за останні півроку київські пекарі отримали вже понад 100 млн. грн. збитків. Крім того, дешева столична продукція йде на продаж у регіони, де ціни давно піднялися. За словами виробників нові ціни на хліб становитимуть: хлібина українського - 3 грн. 30 коп., пшеничного - 2 грн. 68 коп, а батон - 2 грн. 30 коп.

  Хоча несприятлива ситуація склалася лише в столиці, представники галузі закликають законодавчо закріпити мінімальний для себе рівень рентабельності в 15% по всій країні.

  Ігор Мазуріка, голова ВАТ "Хліб Києва": "Из городского бюджета тратятся деньги. Куда они тратятся мы понимаем в связи с вывозом продукции. Мы , получая эти дотации, остаемся на грани существования. Киевляне, в связи с тем, что мы не можем эффективно работать - тоже теряют".

  Володимир Слабовський, Президент Всеукраїнської асоціації пекарів: "Было бы разумно законодательно ограничить рентабельность массовых сортов хлеба в 15%. Почему? Потому что еще в СССР рассчитали, что необходимый для возпроизводства отрасли минимум рентабельности это 15%".
  Попередній матеріал
  Пираты вернули экипаж захваченного судна "Леман Тимбер" на борт
  Наступний матеріал
  Спроба доправити Кернеса на допит до Києва провалилася
  Теги:
  Loading...