Нова програма співпраці між Україною та МВФ передбачатиме необхідність глибоких структурних реформ

  Нова програма співпраці України із Міжнародним валютним фондом, можливість підписання якої була озвучена у Давосі президентом України Петром Порошенком і директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, дозволить Києву уникнути необхідності реструктуризувати борги, але потребує глибоких структурних реформ.

  Про це заявив під час традиційного брифінгу у Вашингтоні заступник голови департаменту зовнішніх зв'язків Фонду Вільям Мюррей, передає УНІАН.

  "Питання реструктуризації боргу, обслуговування боргу зараз обговорює місія Фонду, яка працює в Києві. Поки що у нас немає яких-небудь заяв звідти, але ми розуміємо, що необхідність поліпшення фінансового стану, досягнення середньострокової стабільності очевидна", - сказав Мюррей.

  "У зв'язку з цим дуже важливо те, що ми обговорюємо можливість переключитися на нову програму, що включає механізм розширеного фінансування EFF. Але її головний меседж не у збільшенні фінансування, а у необхідності глибоких структурних реформ, болючих і складних", - додав він.

  Раніше повідомлялося, що Порошенко розраховує на нову програму співпраці з МВФ у кінці січня.

  Водночас директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що Міжнародний валютний фонд отримав прохання від влади України про підписання нової довгострокової програми співпраці замість існуючої програми stand-by і готовий розглянути її під час засідання Ради директорів Фонду.

  Попередній матеріал
  Кримінальний кодекс заважає ГПУ розслідувати злочини режиму Януковича - Карпунцов
  Наступний матеріал
  Рубан: Поводження бойовиків з українськими полоненими - військовий злочин

  Міненерговугілля поінформувало місію МВФ про виконання Україною взятих зобов'язань

  МВФ планує розширити програму співпраці з Україною

  Порошенко: нова програма співпраці з МВФ може бути вже на кінець січня

  Глава МВФ закликає збільшити міжнародну допомогу Україні