Невтішні прогнози від фахівців з нерухомості на наступний рік

  Поступова корекція замість різкого обвалу цін. Такі прогнози фахівців щодо ринку нерухомості. Вони констатують, - ціни на квадратні метри впали - утім лише у доларах - у перерахунку на гривню вони не змінилися, а подекуди навіть зросли.
  Результатом стала нова для України ситуація - пропозиція на ринку перевищує попит. Це пов`язують не лише з погіршенням фінансового стану громадян та зупинкою кредитування, а й з очікуванням покупців на різкий обвал цін. Фахівці зазначають, - деякі квартири на вторинному ринку можна виторгувати за ціною на 20-25 відсотків меншою, ніж зазначено в оголошеннях. 

  Ігор Однопозов, перший віце-президент спілки фахівців з нерухомого майна: "Через прогнози деяких провидців, що буде обвал, ринок рухне, у сфері нерухомості відбулося таке унікальне явище, як відкладений попит".

  Олександр Рубанов, президент спілки фахівців з нерухомістю: "Десь з літа ми досягнемо мінімальної точки і вже з восени буде поступове відновлення операцій з нерухомістю, але такого попиту як було у 2006 і 2007 роках не буде. Щоби вийти на рівень 2005 нам знадобиться 5 років".
  Попередній матеріал
  Представнику "Промінвестбанка" не дали провести прес-конференцію
  Наступний матеріал
  Курси валют на 16.12.2008
  Теги:
  Loading...