galleryua.com

Недієздатність "Укрзалізниці" б'є по українській металургії – директор "Азовсталі"

  Через брак сировини у травні комбінат втратить у виробництві близько 20 тис. тонн сталі, а країна не отримає близько $9 млн виручки

  Дії державного монополіста "Укрзалізниця" призводять до зниження виробництва маріупольськими металургами. Про це написав на сторінці в Facebook генеральний директор металургійного комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі. За його словами, через брак сировини в поточному місяці комбінат втратить у виробництві близько 20 тис. тонн сталі, а країна не отримає близько $9 млн виручки.

  "Хронічне невиконання "Укрзалізницею" перевезень по Комиш-Зорі в обсязі заявлених УЗ 23 вантажних поїздів на добу змусило нас шукати альтернативні варіанти поставок сировини на комбінати. Будь-який з них призводить до значного збільшення витрат на доставку, але одним з найбільш ефективних серед них є доставка ЗРК (залізорудного концентрату – 5.UA) каботажем з Бердянського порту безпосередньо в порт комбінату "Азовсталь", – зазначив Цкітішвілі.

  Втім, за словами директора меткомбінату, "Укрзалізниця" не впоралася і з доставкою планового обсягу ЗРК в Бердянський порт. "Із запланованих до перевалки у травні 100 тис. тонн концентрату, у кращому випадку ми отримаємо 50%, і все це через відсутність достатньої кількості магістральних локомотивів у Придніпровській філії ПАТ"Укрзалізниця" – за необхідного мінімуму в чотири машини, за фактом працює тільки дві. Підходи до Бердянська затоварені, працівники УЗ не підтверджують плани перевезень і не узгоджують графіки відвантажень. Простоює порт, простоюємо ми", – нарікає директор"Азовсталі".

  Попередній матеріал
  У РНБО розповіли, чи каратимуть українців за користування соцмережами РФ
  Наступний матеріал
  Балаклію повністю розмінували та передали громаді
  Теги:
  Loading...