5.ua

НБУ визнав проблеми у колишнього банку братів Клюєвих

  Національний банк за результатами проведеної перевірки "Актив-Банку" відніс його до категорії проблемних.


  Про це повідомив заступник директора генерального департаменту банківського нагляду НБУ Костянтин Раєвський, передає УНІАН.

  За його словами, в банку було проведено перевірку.
  "За результатами цієї перевірки банк віднесено до категорії проблемних банків", - сказав Раєвський, звертаючись до вкладників банку, НБУ, що зібралися біля будівлі НБУ з вимогою до керівництва регулятора звернути увагу на факти невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками з виплати вкладів і відсотків по них.

  Як зазначив представник Нацбанку, проблеми банку можна вирішити.
  "Господарі банку спільно з правлінням розробляють зараз програму фінансового оздоровлення, яка найближчим часом розглядатиметься в НБУ", - додав Раєвський.

  За його словами, після затвердження програми, що припускає фінансову участь власників банку, можливе надання стабілізаційного кредиту або рефінансування від Нацбанку.

  "Ви одержите ваші кошти у будь-якому разі. Якщо це в межах 200 тисяч гривень, ви одержите їх обов'язково, адже якщо навіть банк буде визнано неплатоспроможним, його негайно передадуть Фонду гарантування вкладів", – резюмував Раєвський.

  Довідково. "Актив-Банк" працює на ринку України з 2001 року і входить до групи середніх фінустанов. Згідно з інформацією на сайті банку, його основним власником є фінансова компанія "Актив Фінанс Груп", що володіє 97,0990% акцій банку. За інформацією у ряді ЗМІ, раніше контрольний пакет акцій банку належав братам Андрію і Сергію Клюєвим, а в результаті продажу банку наприкінці минулого року основним акціонером став член спостережної ради "Ощадбанку" Данило Волинець.
  Попередній матеріал
  У МВС розповіли про гуманітарні коридори на Донбасі
  Наступний матеріал
  Суд скасував землевідвід по Гостинному двору у Києві
  Теги:
  Loading...