5.ua

НБУ спростив купівлю валюти та одночасно ввів тимчасові обмеження

  Нацбанком України спрощено процедуру купівлі банком у фізичних осіб готівкової іноземної валюти, яка відтепер дає змогу здійснювати таку операцію без пред’явлення документа, що посвідчує особу, та без його копіювання. Про це прес-служба НБУ повідомила 28 березня.

  Водночас, ураховуючи збереження напруженої ситуації на грошово-кредитному ринку, НБУ при               няв Постанову № 172, яка запроваджує окремі додаткові стабілізаційні заходи.

  " Установлена максимальна сума її продажу одній фізичній особі, яка в еквіваленті не може перевищувати 15 000 гривень протягом одного операційного (робочого) дня в межах однієї банківської установи;

  запроваджені певні обмеження на перекази фізичними особами іноземної валюти за межі України за поточними валютними неторговельними операціями. Такі операції дозволено здійснювати на суму, що не перевищує в еквіваленті 150 000 гривень на місяць. Водночас, такі обмеження не поширюються на цілу низку соціально-важливих переказів, а саме: на оплату витрат на лікування за кордоном, транспортування хворих, переказів, що здійснюються в разі зміни держави проживання, пов’язаних з оплатою праці нерезидентів України та деякі ін.", - підкреслено в повідомленні НБУ.

  Також повідомляється, що Постанова №172 набирає чинності 28 березня та діє до 1 травня 2014 року.

  Попередній матеріал
  Заплановано підвищення цін на комунальні послуги не торкатиметься малозабезпечених
  Наступний матеріал
  За півроку Apple планує презентацію одразу двох версій iPhone 6
  Теги:
  Loading...