diarioadn.co

НБУ роз'яснив, як українці зможуть отримати зі своїх рахунків іноземну валюту

  Зняття готівкових коштів з поточних (в тому числі карткових) та депозитних рахунків з використанням електронних платіжних засобів, здійснюється виключно в гривнях. Водночас, якщо клієнт бажає отримати готівкові кошти в іноземній валюті з власного поточного (в тому числі карткового), депозитного рахунків, уповноважений банк здійснює видачу готівкової іноземної валюти через касу банку за заявою на видачу готівки.


  Про це повідомляється на сторінці Нацбанку у Facebook.

  В НБУ пояснили, що іноземна валюта, переказана з-за кордону на користь фізичної особи − резидента і нерезидента для виплати готівкою без відкриття рахунку, виплачується одержувачу виключно в гривнях.

  "З метою виконання цієї вимоги уповноважені банки мають здійснювати виплату таких переказів:
  готівкою в гривнях без відкриття рахунку (без подання відповідної заяви клієнтом) за курсом купівлі безготівкової іноземної валюти за гривню уповноваженого банку на час здійснення операції;
  якщо клієнт бажає отримати кошти в іноземній валюті, банк здійснює зарахування таких коштів на поточні (в тому числі карткові) рахунки клієнтів", - сказано в повідомленні.

  Видача готівкової іноземної валюти з поточних (в тому числі карткових), депозитних рахунків здійснюється з урахуванням обмежень встановлених Постановою № 540, додали в НБУ.
  Попередній матеріал
  Мера Кременчука ймовірно вбили через бізнес - Шкіряк
  Наступний матеріал
  Міліція затримала двох бойовиків, які вбили на Дніпропетровщині прокурора
  Теги:
  Loading...