НБУ планує зняти обмеження на формування готівкового курсу гривні

  Національний банк планує зняти обмеження на формування готівкового курсу гривні. Допоки гривня в обмінниках не може продаватися з відхиленнями від офіційного курсу у більш ніж повтора відсотка. Таку ініціативу регулятора в асоціації українських банків оцінили позитивно.
  Банкіри пояснюють, - такі обмеження і стали причиною запровадження комісійних за операції з обміну валюти. Однак якою буде подальша доля гривні - в асоціації не беруться прогнозувати, мовляв для стабілізації ринку потрібно ще чимало реформ.  Зокрема, банкіри виступають за спрощення процедури відчудження майна, що знаходиться під заставою, зменшення ставки рефінансування банків, компенсацію з бюджету кредитних ставок для бізнесу, запровадження єдиного соціального податку, врегулювання механізмів злиття та поглинання та націоналізаціїї банків.

  Сьогодні на міжбанку долар торгувався в межах шести гривень 90-та копійок та сягав семи гривень. І це при тому, що Нацбанк вийшов з інтервенціями через аукціон. Офіційний курс гривні на сьогодні становив 6 гривень 61 копійка за долар. а в столичних обмінниках його купували за 6 гривень 65 копійок, продавали - за 6.70.
  Попередній матеріал
  О. Савченко - гість програми "Час" о 21.00
  Наступний матеріал
  Лови на браконьєрів влаштували цієї ночі екологи спільно з рибалками
  Теги:
  Loading...