ipress.ua

НБУ очікує іноземних інвестицій на більше $19 млрд

  Національний банк України очікує, що міжнародні фінансові організації будуть фінансувати проекти в Україні більше ніж на $19 млрд.


  Про це повідомила журналістам голова НБУ Валерія Гонтарева за підсумками офіційного візиту української делегації до Вашингтона, передає УНІАН.

  Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що стабілізація економіки України вимагає залучення додаткового зовнішнього фінансування поза програмою співпраці з МВФ. При цьому аналітики Фонду прогнозують, що в умовах продовження військових дій потреба України в зовнішньому фінансуванні складе до кінця 2015 року не менше $19 млрд.

  "Що стосується $19 млрд, ті проекти, які я вже бачу, це навіть велика цифра. Але всі цифри повинні бути під конкретні проекти", - сказав вона.

  Гонтарева зазначила, що українська делегація, яку вона очолювала, отримала у Вашингтоні безпрецедентну підтримку з боку всіх міжнародних організацій і інвесторів.

  "Якщо геополітичні ризики, пов'язані з Україною, загрожують економічному розвитку всього світу, то всі розуміють, які руйнівні наслідки це має для української економіки. Такої безпрецедентної підтримки, яку ми отримали на сьогоднішній день з боку всього світу, я не бачила", - наголосила вона.
  Попередній матеріал
  В ході передвиборчої кампанії виявлено 63 випадки підкупу – "Опора"
  Наступний матеріал
  Кабмін затвердив план заходів щодо відновлення інфраструктури Донбасу