фото ua.csrukraine.org.ua

НБУ не вводив жодних обмежень для банків у Криму

  Нацбанк заперечив будь-які обмеження на видачу коштів чи зняття депозитів у кримських відділеннях банківських установ, і підкреслив, що право на такі обмеження є тільки у нього. З цього приводуустанова оприлюдила наступний прес-реліз:

  "Банківські установи Криму працюють в звичайному режимі

  Сьогодні в ряді українських ЗМІ з'явилась інформація про начебто введення обмежень на видачу готівкових коштів та зняття депозитів на території Автономної Республіки Крим.

  Наголошуємо, що банки та їх відокремлені підрозділи, розташовані на території Автономної Республіки Крим, працюють у звичайному режимі. Додаткових обмежень щодо реалізації відповідних прав громадян у цьому регіоні Національним банком України не вводилось.

  Право приймати рішення щодо введення будь-яких обмежень, які стосуються видачі готівкових коштів, згідно чинного законодавства України, мають виключно Національний банк та банки, виходячи з власної політики фінансової безпеки, а щодо тимчасового обмеження реалізації вкладниками права на зняття вкладів – виключно Національний банк.

  Водночаc зазначаємо, що Національний банк працює над забезпеченням достатньої кількості готівки для потреб усіх банків України. Тож, Національний банк задля безпеки відокремлених підрозділів банків та Головного Управління НБУ в Автономній республіці Крим посилив моніторинг щодо здійснення інкасації коштів".

  Попередній матеріал
  Експерти: події в Криму не зірвуть виборів президента
  Наступний матеріал
  МЗС: затоплення російських кораблів загрожує екологічною катастрофою
  Теги:
  Loading...