НБУ 5.ua

НБУ ліквідував "Банк "Київська Русь"

  Національний банк України ухвалив рішення про відкликання з 17 липня 2015 року банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Банк "Київська Русь".

  Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

  "Розглянувши відповідну пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Правління Національного банку України прийняло постанову від 16 липня 2015 року №460 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Банк "Київська Русь" з 17 липня 2015 року", - йдеться у повідомленні.

  Зазначимо, що у зв'язку з невиконанням ПАТ "Банк "Київська Русь" без обґрунтованих причин рішення Правління Національного банку України щодо збільшення статутного капіталу цього банку його було віднесено до категорії проблемних. 

  У подальшому у зв'язку з неспроможністю учасників ПАТ "Банк "Київська Русь" забезпечити капіталізацію згідно з результатами діагностичного обстеження банку, проведеного у 2014 році, керуючись п.3 ч.3 ст.1 Закону України "Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків", Правління Нацбанку України 19 березня 2015 року прийняло рішення про віднесення ПАТ "Банк "Київська Русь" до категорії неплатоспроможних.

  Як повідомляв 5.ua, Національний банк України завершив очищення банківської системи від проблемних банків. За словами голови НБУ Валерії Гонтаревої, це є першим етапом стратегії розвитку банківського сектора України.

  Попередній матеріал
  Порошенко: У зоні АТО перебуває 64 тис. військовослужбовців ЗСУ
  Наступний матеріал
  Голова ОБСЄ заявив про участь у Тристоронній контактній групі 21 липня