Е-декларації
Е-декларації twitter.com

НАЗК оприлюднило результат перевірки декларацій Порошенка за 2015 і 2016 роки

  НАЗК встановили достовірність задекларованих відомостей у деклараціях

  Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило декларації Президента України Петра Порошенка за 2015 і 2016 роки. Про це інформує 28 серпня прес-служба відомства.

  НАЗК встановило, що Петро Порошенко при складанні та поданні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 і 2016 роки, дотримав вимоги Закону України "Про запобігання корупції".

  Тож за результатами перевірки у НАЗК встановили "достовірність задекларованих відомостей у деклараціях за 2015 і 2016 роки". Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел. Також не виявлено конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

  У НАЗК також зазначили, що під час здійснення повної перевірки декларацій використовували інформацію, отриману, зокрема, з Національної автоматизованої інформаційної системи департаменту Державної автомобільної інспекції, Державного суднового реєстру України та Суднової книги України, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна тощо.

  При цьому у НАЗК зазначили, що агентству відмовили у наданні інформації Державна фіскальна служба та Головне управління ДФС у м. Києві щодо відомостей про суми виплачених доходів суб'єкту декларування та членам його сім'ї за  період з 1998 по 2014 рік, а також Департамент превентивної діяльності Національної поліції.

  Попередній матеріал
  СММ ОБСЄ зафіксувала 600 порушень "шкільного перемир’я" на Донбасі
  Наступний матеріал
  У Слов'янську військовий "Урал" в’їхав у маршрутну "ГАЗель" – 2 осіб постраждало
  Loading...