Ксенія Ляпіна
Ксенія Ляпіна Ксенія Ляпіна / Facebook

Навіть за нинішнього рівня тарифів прибуток УЗ в січні-серпні склав 5 млрд грн – голова ДРС

  Зі слів Ляпіної, наразі є дві позиції: залізничники наполягають на підвищенні тарифів від 1 жовтня, а представники бізнесу пропонують перенести підвищення на 2018 рік

  Підвищення тарифів "Укрзалізниці" має враховувати поточні фінансові показники залізниці. Про це заявила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна на розширеному засіданні, що було присвячене з'ясуванню реальної ситуації на ринку вантажних залізничних перевезень, передає "МинПром".

  За даними Ляпіної, прибуток залізничного монополіста від вантажних перевезень за підсумками січня-серпня становив 9 млрд грн, а збитки від пасажирських перевезень – 4 млрд грн. "Тобто ще залишилося 5 млрд грн на розвиток, навіть при нинішньому рівні тарифів. Це треба обов'язково враховувати, коли ми зараз обговорюємо пропозиції про підвищення тарифів УЗ на вантажоперевезення на 22,5%", – зазначила вона.

  Зі слів голови ДРС, наразі є дві протилежні позиції: залізничники наполягають на підвищенні тарифів від 1 жовтня, а представники бізнесу пропонують перенести підвищення на 2018 рік. "Очевидно, що у вас тут повинен бути переговорний процес з бізнесом – наскільки вони готові, наскільки вони зможуть потягнути. Ми вам не будемо вказувати, ви самі можете і повинні про це домовитися", – наголосила управлінець.

  Нагадаємо, тарифний комітет Міністерства інфраструктури на засіданні 31 серпня 2017 року погодив підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення всередині країни з 1 жовтня 2017 року на 22,5%. 13 вересня Кабінет Міністрів на засідання схвалив фінансовий план "Укрзалізниці" з індексацією тарифів на вантажоперевезення.

  Попередній матеріал
  У "Приватбанку" нема чого продавати, його можна подарувати з доплатою – заступник голови НБУ
  Наступний матеріал
  Кабмін: Пенсії підвищать з 1 жовтня, навіть якщо ВР не ухвалить песнійну реформу
  Теги: