5.ua

Нацбанк за тиждень планує отримання другого траншу від МВФ

  Голова Національного банку України  очікує надходження вже 3 вересня другого траншу кредиту МВФ в розмірі $1,45 млрд і $500 млн кредиту Світового банку.


  Як наголошується в повідомленні прес-служби НБУ, надходження цих коштів в Україну "призведе до подальшого зростання валютних резервів і стабілізації валютного ринку".

  Як відомо, якщо рада директорів МВФ на своїх зборах 29 серпня прийме позитивне рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand by, то третина коштів - $400 млн піде на поповнення золотовалютних резервів НБУ, решта мільярд - на покриття дефіциту держбюджету.

  Нагадаємо, МВФ наприкінці квітня 2014 року затвердив кредитну програму для України в обсязі $17,01 млрд. Перший транш був перерахований на початку травня на суму $3,19 млрд

  Як відомо, в МВФ вважають, що в середньостроковій перспективі фундаментальним показникам України має відповідати курс гривні на рівні 10-13 грн/$.

  У свою чергу українські банкіри очікують зміцнення курсу гривні з нинішнього рівня до 12,5-13 грн/$. У зв'язку з цим у НБУ заявляють, що такого курсу "можна очікувати вже в найближчі дні".
  Попередній матеріал
  Речник Путіна погрожує Україні новим "гумконвоєм"
  Наступний матеріал
  СБУ озслідує кримінальні провадження стосовно колишніх військових, які стали на бік терористів
  Loading...