kolomyya.org

Нацбанк обмежив зняття коштів з гривневих рахунків

  Національний банк України встановив максимальну суму зняття клієнтами коштів з депозитних та поточних рахунків на рівні 150 тис. грн. Про це сказано в постанові Нацбанку №328, яка набула чинності з 1 червня і діятиме до 1 вересня, передає УНІАН.


  "Банки зобов'язані обмежити видачу готівкових коштів у національній валюті з поточних (зокрема карткових) і депозитних рахунків клієнтів через каси і банкомати в межах до 150 тис. гривень на добу на одного клієнта", - йдеться в постанові НБУ.

  Водночас ці вимоги не поширюються на видачу готівкових коштів за зарплатними, пенсійними, стипендійними та іншими соціальними проектами, а також за поточними і депозитними рахунками, за умови їх внесення готівкою і в межах внесеної суми готівкою.

  Цією постановою регулятор також продовжив до вересня обмеження продажу готівкової валюти для фізичних осіб на рівні 15 тис. грн, а також обмеження на зняття коштів у іноземній валюті з поточних та депозитних рахунків клієнтів через каси і банкомати в межах до 15 тис. грн на добу на одного клієнта (в еквіваленті за офіційним курсом).
  Попередній матеріал
  Рекордні зливи в Україні триватимуть до п’ятниці
  Наступний матеріал
  У Харкові за захоплення ОДА судитимуть 63 антимайданівців