"Нафтогаз" звинувачує Росію у зриві газових домовленостей

  НАК "Нафтогаз України" звинувачує Росію в зриві домовленостей щодо спірних газових питань.


  Як заявила прес-служба українського нафтогазового підприємства, переговори виявилися безрезультатними через раптову відмову російського уряду від плану, узгодженого в рамках другого раунду тристоронніх переговорів за участю ЄС.

  У повідомлені стверджується, що 9 червня російська сторона знову запропонувала повернутися до механізму формування ціни фактично в односторонньому порядку: шляхом регулювання урядом РФ експортного мита на природний газ.

  "Ця пропозиція прямо суперечить досягнутим раніше домовленостям у вирішенні цього питання виключно на рівні двох компаній", - заявили у "Нафтогазі", зазначивши, що саме відмова від механізмів одностороннього регулювання ціни є надзвичайно важливим питанням для української сторони.

  "Таким чином, російська сторона свідомо запропонувала неприйнятний варіант врегулювання спору, тому НАК "Нафтогаз України" заявляє про навмисний зрив домовленостей з ВАТ" Газпром ", - заявили в компанії.

  Окрім того, як підкреслюється у повідомленні, Росія відмовилася розглядати компромісний варіант, запропонований представниками Єврокомісії.
  Попередній матеріал
  Троє постраждалих від вибуху біля Донецької ОДА померли в лікарні
  Наступний матеріал
  В Іраку бойовики захоплюються нові міста, наближаючись до Багдаду