Фото naftogaz.com

"Нафтогаз України" очолив Андрій Коболєв

  Головою правління НАК "Нафтогаз України" призначений Андрій Коболєв, повідомив міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак. Відповідне рішення Кабінет міністрів України ухвалив на засіданні у ніч на середу, повідомляє

  Коболєв у 2000 році закінчив інститут міжнародних відносин при Київському університеті ім. Т.Г. Шевченка, отримавши ступінь магістра міжнародних економічних відносин.

   З 1999 по 2002 рр. працював в українському підрозділі PricewaterhouseCoopers (PwC) консультантом з питань управління, спеціалізуючись на питаннях стратегічного управління та корпоративних перетворень.

  З 2002-го по 2010 рік працював на різних посадах в НАК "Нафтогаз України", зокрема, у департаменті корпоративних фінансів та цінової політики держхолдингу і радником голови правління НАК.

  Брав участь у реструктуризації зовнішнього боргу держхолдингу шляхом формального обміну єврооблігацій та інших зобов'язань на нові єврооблігації.

  Пізніше працював радником в інвестиційній компанії AYA Securities.

  Євген Бакулін, який очолював "Нафтогаз України" з березня 2010 року, був затриманий 21 березня 2014 року за підозрою в розкраданні коштів в особливо великих розмірах. Вранці 23 березня суд прийняв рішення про міру запобіжного заходу, згідно з яким його заарештують або вимагають заставу в розмірі 1,5 млрд грн.

  НАК "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни, є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території України.

  Попередній матеріал
  Сікорський відвідає Україну
  Наступний матеріал
  Генштаб РФ: російські прапори підняті на всіх військових частинах у Криму
  Теги:
  Loading...