"Нафтогаз" та ЄС підтвердили свою готовність до тристоронніх газових переговорів з Росією

  Сьогодні в Брюсселі українська делегація на чолі з головою правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим прийняла участь у засіданні Координаційної групи ЄС з газових питань. Під час засідання українська сторона поінформувала представників Єврокомісії та провідних енергетичних компаній Євросоюзу про стан речей у газових відносинах з Російською Федерацією. Про це повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".


  "Ще раз було підтверджено готовність української сторони залишатися надійним транзитером російського газу до Європи, про що свідчить відсутність перебоїв з газопостачанням до ЄС територією України", - сказано в повідомленні.

  "НАК "Нафтогаз" продовжує виконувати свої контрактні зобов'язання, незважаючи на рішення російського газового монополіста від 16 червня 2014 року щодо переведення України на режим передоплати та призупинення поставок газу для українських споживачів", - наголосили в компанії.

  Також, відповідно до повідомлення, українська делегація представила європейській газовій групі результати експертних досліджень щодо стану української газотранспортної системи та її здатності і в подальшому забезпечувати безперебійний та надійний транзит російського природного газу до європейських споживачів.

  Водночас представники Координаційної групи виразили розуміння дій української сторони у переговорах з ВАТ "Газпром" та підтримали заходи, що здійснюються Україною у забезпеченні енергетичної безпеки Європи.

  Також, як повідомляється, було підтверджено готовність до продовження переговорів у тристоронньому форматі Україна – ЄС – РФ.


  Попередній матеріал
  Президент оголосив про припинення бойових дій в зоні АТО на тиждень
  Наступний матеріал
  Станом на сьогодні Україна експортувала майже 32 млн тонн зерна