5.ua

На Житомирщині ухвалено рішення про надання земельних ділянок учасникам АТО

  Фахівці Головного управління Держземагентства у Житомирській області видали три накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок рідним та близьким військових, які брали участь в АТО і до загибелі проживали на території Ружинського району.
  Про це повідомляє прес-служба Держземагентства 16  липня.

  Зазначено, що земельні ділянки (по 2 га кожна)  призначені для ведення особистого селянського господарства.

  Крім того, на звернення двох військовослужбовців, що беруть участь у Антитерористичній операції , надано дозвіл на виготовлення проектів відведення земельних ділянок для ведення садівництва на території Пісківської сільської ради Житомирського району площею по 0,10 гектара.

  "Робота з надання можливої допомоги рідним, близьким загиблих та пораненим у ході проведення антитерористичної операції на сході країни не припиняється. Фахівці землевпорядної служби Житомирщини проводять роз’яснювальну роботу з членами сімей загиблих та поранених військових про можливість отримати у власність за місцем їх реєстрації земельні ділянки сільськогосподарського призначення в межах норм безоплатної приватизації. Землевпорядники області прикладають усіх зусиль, щоб хоч таким чином віддячити військовим за проявлені мужність та патріотизм", - зазначено у повідомленні.

  Раніше повідомлялось про отримання перших заяв на земельні ділянки від учасників АТО.
  Попередній матеріал
  Башар Асад приведений до присяги президента Сирії
  Наступний матеріал
  Комунальники полагодили газогін у Донецьку
  Loading...