5.ua

На Волині видобуватимуть бурштин

  На території Волинської області розпочали працювати над розробкою програми "Волиньбурштин".Про це у  Волинський ОДА повідомили 29 жовтня.


  Нагадаємо, на оперативній нараді голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що вже проведено перші роботи та визначено основні родовища бурштину. Наразі відпрацьовується механізм отримання коштів. До співпраці планують залучати і громадськість, яка здебільшого є власником земель, на яких знаходяться поклади корисних копалин.

  Перші напрацювання з реалізації проекту обговорили на робочій нараді голови облдержадміністрації з керівниками профільних департаментів, управлінь та підрозділів центральних органів влади.

  Про ситуацію з виділенням землі для видобування бурштину доповів начальник головного управління Держземагентства в області Василь Василенко. Зокрема, він поінформував про кількість потенційних земельних ділянок, цільовим призначенням яких є саме розробка надр та видобуток бурштину. Окрім того, наголошувалося, що для проведення додаткових розвідувальних робіт передбачається залучення інвесторів.

  "Володимир Гунчик сподівається, що спільними зусиллями вдасться запустити проект "Волиньбурштин" задля розвитку економіки Волині", - повідомили у ОДА.
  Попередній матеріал
  Упродовж дня терористи обстріляли позиції сил АТО 20 разів - Селезньов
  Наступний матеріал
  ВООЗ: число жертв лихоманки Ебола може перевищувати 5 тисяч людей