5.ua

На відновлення автошляхів Донбасу знадобиться кілька мільярдів гривень

  Понад 2,15 млрд грн. необхідно для відновлення об’єктів дорожної інфраструктури, пошкоджених (чи зруйнованих) в ході бойових дій на сході України. Про це заявив керівник "Укравтодору" Сергій Підгайний, повідомляє прес-служба відомства.


  "Зазначена сума є орієнтовною, оскільки повноцінні обстеження поки що проведені лише на звільнених від терористів територіях. Обсяги ж руйнувань в місцях, де ще ведуться бойові дії, поки що не встановлено через загрозу життю дорожників", – повідомив він.

  За його словами, на даний час руйнувань різного ступеню складності зазнали майже 962 км автомобільних доріг загального користування, з яких близько 250 км – у Донецькій області та понад 712 км – у Луганській, а також 20 мостів і шляхопроводів, загальна довжина яких становить 2101 погонний метр.

  За попередніми даними, вартість робіт з відновлення інфраструктури у Донецькій області становитиме 735 млн грн, а у Луганській – 1 млрд 423 млн грн.

  "Через зазначені руйнування відрізаними від світу залишилось декілька населених пунктів Донецької області. Для того, щоб забезпечити з ними шляхи сполучення було організовано понтонні переправи та під’їзні дороги до них", – зауважив Підгайний.

  Крім того, в обох областях на деяких автомобільних дорогах (як державного так і місцевого значення) вже розпочаті роботи з розбирання блокпостів, розчищення проїзної частини та узбіч від залишків техніки, боєприпасів, ґрунту та іншого сміття.

  "Наші спеціалісти проводять заміну зруйнованих дорожніх знаків і металевого бар’єрного огородження, а також здійснюють ямковий ремонт дорожнього покриття для забезпечення належної безпеки руху", – сказав він.
  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон, що значно розширює права правоохоронців і прокурорів у зоні АТО
  Наступний матеріал
  Шеремета пояснив своє рішення про відставку
  Loading...