5.ua

На пенсійні виплати вересня спрямовано 15,6 млрд. грн.

  На рахунки поштових відділень та банків надійшло 15,6 млрд. грн. вересневих пенсій. Таким чином, фінансування пенсійних виплат через поштові відділення забезпечене по 22 вересня, через банківські установи – по 21 число місяця.


  Про це 19 вересня повідомили у Мінсоцполітики України.

  У відомстві зазначили, що місячна потреба коштів на фінансування пенсій становить 23,7 млрд. грн. При тому у Донецькій області пенсії виплачуються у 22 районах та містах.

  "Зокрема через поштові відділення та установи банків виплати здійснюються в містах Дзержинськ, Димитрів, Дружківка, Краматорськ, Красний Лиман, Маріуполь, СелидовеНовоградівка,Вугледар, Артемівськ та Артемівський район, Добропілля та Добропільський район, Костятинівка та Костятинівський район, Красноармійськ та Красноармійський район, Слов’янськ та Слов’янський район, а також в Олександрійському, Волноваському, Велико-Новоселківському, Володарському, Мар´їнському та Першотравневому районах", - повідомили у відомстві.

  Зазначенго, що через банківські установи виплату проводять в містах Авдіївка та Дебальцево.

  У Луганській області виплати пенсій та грошових допомог профінансовано в 13 районах та містах через поштові відділення та установи банків. Це міста Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, а також Біловодський, БілокуракінськийКремінськийМарківськийМіловськийНовоайдарськийНовопсковськийСватівськийСтаробільський та Троїцький райони.
  Попередній матеріал
  Джемілєва хочуть виключити з засновників фонду "Крим"
  Наступний матеріал
  У Мінську розпочалось засідання тристоронньої переговорної групи
  Теги:
  Loading...